Hałasująca szyba - strasznie skrzypi przy podnoszeniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Darpek
    Drive
    • 2010
    • 45

    Hałasująca szyba - strasznie skrzypi przy podnoszeniu

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    Zamieszczone przez BANDIT
    VW 501.01/505.00 - bedzie dobry do 1,9 TDI BJB ?
    normę spełnia więc Ok do 1,9 Tdi - wymiana wg normy max co 15 tys km ( w zasadzie jak półsyntetyk to nawet szybciej) ale dlaczego półsyntetyk? 10W/40...masz już tak dużo najechane?...
    No gdziesz spełnia normę. :roll: Kolega już nie pije dzisiaj więcej.
    Nie wlewaj tego oleju do PD-ka, najprowdowopodoniej to jest "czystej maści" dobry szwajcarski półsyntetetyk, a po drugie nie spełnia normy do silnika z pompkami.

    Masz lać olej z normą 505.01 jeżeli zmieniasz oliwę co 15 kkm, lub olej z normą 506.01/507.00 jeżeli zmieniasz olej wtedy kiedy szafa da znać.
  • Konrad_wawa
    Ambiente
    • 2008
    • 112

    #2
    Hałasująca szyba - strasznie skrzypi przy podnoszeniu

    Strasznie hałasuje mi szyba od strony kierowcy. Kiedy opuszczam lekko skrzypi, a kiedy podnoszę, to tak daje, że aż się ludzi oglądają na ulicy Myślałem, że przejdzie z czasem, ale mam to już 4-5 miesięcy i nie przechodzi. W akcje desperacji posmarowałem nawet WD40, wiem bez sensu, bo później musiałem czyścić z tego cały dzień Ale nawet to nie pomogło, szyba skrzypi jak głupia.

    Byłem u dwóch mechaników, ale nikomu się nie chce tego robić. Natomiast sam nie mam się jak tam dostać.

    Macie jakieś pomysły?

    Komentarz

    • Arek
      RS
      S_OCP Member
      • 2005
      • 3143

      #3
      szukaj kolego było :diabelski_usmiech

      Mi tez strasznie skrzypiały zeszłego lata,rozebrałem boczki nasmarowałem prowadnice smarem i jest dobrze do tej pory.WD nie zda egzaminu bo spływa z prowadnic.



      Jak nie pomoże to kiedyś tez mi skrzypiała aż padła:



      pozdrawiam
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz

      • Adam 33
        Classic
        • 2009
        • 27

        #4
        jak mi tak skrzypiala to musialem wymienic podnosnik elektryczny ale bez silniczka mechanik mowil ze pekla jedna z linek ktora blokowala sie w pancerzu co prowadzilo do zgrzytow

        Komentarz

        Pracuję...